faq

 • Czym jest CodeFrenzy?

  To interdyscyplinarna konferencja online, na której znajdziesz najlepszych prelegentów znanych z wydarzeń organizowanych przez PROIDEA: PLNOG, OhMyH@ck, CONFidence, 4Developers oraz JDD.

 • Bilet możesz kupić przez stronę https://eventory.cc/event/code-frenzy-2024

 • Aby skorzystać z darmowej rejestracji na CodeFrenzy, należy podać podstawowe dane osobowe i zaznaczyć niezbędne zgody marketingowe. Jeśli nie chcesz zostawiać swoich danych, możesz skorzystać z płatnej rejestracji i wybrać bilet za 199 zł.

 • Wybierając darmowy bilet zgadzasz się na przekazanie Twoich danych osobowych (imię i nazwisko, adres e-mail, nazwa firmy, stanowisko, lata doświadczenia) organizatorowi konferencji CodeFrenzy, czyli firmie PROIDEA oraz partnerom wydarzenia. Po co je zbieramy i w jaki sposób będziemy ich używać? Jako PROIDEA wyślemy Ci średnio raz w miesiącu newsletter, w którym poinformujemy o innych organizowanych przez nas konferencjach IT. Rozdajemy zniżki i wysyłamy same konkretne newsy, więc nie martw się o spam. Nasi partnerzy również mają dla Was tylko wartościowe informacje, konkursy i oferty pracy. W przypadku zakupu biletu za 199 zł dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia.

 • Dokonując rejestracji możesz wybrać jedną z dostępnych form płatności: PayPal, PayU, płatność kartą lub przelew tradycyjny. W przypadku wyboru płatności offline, na końcowym etapie rejestracji pojawi się kwota do zapłaty wraz z danymi do przelewu. Możesz dokonać wpłaty na ich podstawie lub na podstawie faktury proforma, którą prześlemy w oddzielnej wiadomości w terminie do 7 dni roboczych od zgłoszenia.

 • Po otrzymaniu biletu, dołącz do wydarzenia w aplikacji Eventory (możesz to zrobić poprzez aplikację w telefonie lub w przeglądarce internetowej). Dodatkowo przed wydarzeniem będziemy wysyłać wiadomośc e-mail z linkiem, który umożliwi Ci dołączenie do wydarzenia. Dodamy również instrukcję jak poruszać się po aplikacji. Jeżeli nie zobaczysz maila w skrzynce głównej, sprawdź skrzynkę SPAM. Jeżeli jednak nie zobaczysz maila, skontaktuj się z nami na adres mailowy: paulina.malocha@proidea.org.pl lub biuro@proidea.org.pl

 • Tak, PROIDEA dopuszcza wprowadzenie zmiany na liście uczestników. Informacja o zmianie Uczestnika powinna zostać zgłoszona PROIDEA w terminie nie krótszym niż 5 dni przed rozpoczęciem Konferencji. Zmiana Uczestnika wymaga ponownego wypełnienia formularza rejestracyjnego oraz przekazania przez Użytkownika informacji o zmianie Uczestnika na adres e-mail: rejestracja@proidea.org.pl, wraz z wskazaniem informacji o osobach, których zmiana dotyczy.

 • Tak, ale masz na to czas tylko do 5 stycznia 2024. W sprawie rezygnacji skontaktuj się z rejestracja@proidea.org.pl.

 • Agendę znajdziesz na stronie codefrenzy.pl

 • Program CodeFrenzy skierowany jest do programistek i programistów różnych języków i specjalizacji, ekspertów, amatorów, profesjonalistów oraz pasjonatów tematów związanych z szeroko pojętym IT. Tematyka nawiązuje do programów konferencji PLNOG, Oh My H@ck, CONFidence, 4Developers oraz JDD. W agendzie znajdą się prelekcje z dziedzin: Application security, Network, DevOps, Machine learning i AI, Python, .NET, PHP, Java, Frontend, UI, Application Architecture, Testing. Szczegółowe opisy poszczególnych dni znajdziesz na stronie głównej.

 • Agenda może zawierać prelekcje w języku angielskim.

 • Nie, bilet na CodeFrenzy gwarantuje swobodny dostęp do wszystkich wykładów w trakcie 5 dni konferencji. Możesz dołączyć do streamingu w dowolnym, dogodnym dla Ciebie momencie.

 • Wykłady możesz oceniać i komentować poprzez aplikację Eventory. Wystarczy, że wejdziesz w temat wybranej prelekcji, agendę lub nazwisko Prelegenta.

 • Tak. Wykłady prelegentów, którzy wyrazili zgodę na publikowanie swoich wystąpień będą dostępne na platformie Eventory przez miesiąc od zakończenia konferencji.

 • Z uczestnikami konferencji oraz z prelegentami możesz skontaktować się za pomocą bezpośredniego komunikatora w aplikacji Eventory, który umożliwia także umawianie spotkań.

 • Nie. Podczas wydarzenia online nie zapewniamy uczestnikom posiłków.

 • W razie pytań skontaktuj się z Pauliną Małochą (paulina.malocha@proidea.org.pl // +48 506 689 463)

 • Organizatorem CodeFrezny jest PROIDEA – firma zajmująca się produkcją i kompleksową organizacją polskich i międzynarodowych eventów. Specjalizujemy się w wydarzeniach z branży IT/tech oraz aktywnie działamy na rzecz rozwoju tego rynku w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie 17 lat naszej działalności zdobyliśmy zaufanie wielu międzynarodowych specjalistów, którzy regularnie dzielą się swoją wiedzą na naszych autorskich konferencjach.

zarejestruj
się teraz!

Możesz wziąć udział w CodeFrenzy za darmo,
dowiedz się więcej:

KONTAKT

PROIDEA

Paulina Małocha

Conference Manager

tel: +48 506 689 463

paulina.malocha@proidea.org.pl

Aleksandra Michalska

Media & Community

tel: +48 797 004 933

aleksandra.michalska@proidea.org.pl

Sabina Pracuch

Partners

tel. +48 509 960 218

sabina.pracuch@proidea.pl

PROIDEA Sp. z o.o.

ul. Zakopiańska 9

30-418 Kraków, Polska

biuro@proidea.org.pl

NIP: 679-308-88-42

www.proidea.pl

NASZE
KONFERENCJE